Dlaczego my

To co nas wyróżnia to doświadczenie i profesjonalna jakość usług opiekuńczo-edukacyjnych nad dziećmi. Zapewniamy dziecku warunki bytowe zbliżone do warunków domowych, gwarantujemy właściwą opiekę pielęgnacyjną i wychowawczą.

Żłobek Raj Maluszka działa od  2009 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych placówek, która po wejściu w życie ustawy o opiece nad dziećmi do lat trzech została zarejestrowana w rejestrze miasta Poznania.

Naszą placówkę co roku opuszcza kolejne pokolenie dzieci, które dobrze przygotowane zaczynają dalszą edukację w przedszkolu.

Jako właścicielka żłobka niepublicznego walczyłam o dofinansowanie dla naszych dzieci, nasza walka po rocznych protestach zakończyła się sukcesem. Działałam w Porozumieniu Żłobkowym, następnie byłam współzałożycielem Stowarzyszenia Żłobków Niepublicznych „ProRodzina”. Prowadzę praktyki dla studentów pedagogiki, których jestem opiekunem, współpracuję z wieloma uczelniami wyższymi.

Zadowolenie naszych rodziców widać na każdym kroku, kolejne dzieci trafiają do nas z polecenia. Nasz Żłobek cieszy się bardzo dobrą renomą na rynku poznańskim, 

Mamy wspaniałe referencje i podziękowania od rodziców (do wglądu w placówce).

Dyrektor Żłobka Raj Maluszka
mgr Joanna Łęgowskadlaczegomy.jpg [850x315]