Kadra

Pracą Żłobka kieruje dyrektor mgr Joanna Łęgowska, socjolog, pielęgniarka z 20 letnim stażem pracy (wieloletnie doświadczenie pracy w Instytucie Pediatrii), prywatnie matka dwóch dorosłych synów.

W naszym żłobku pracuje wykwalifikowana kadra. Na  tablicy ogłoszeń można zapoznać się ze zdjęciami i imionami opiekunek. Dzieci podzielone są na grupy, w najmłodszej są niemowlęta do 1 roku życia.
Naukę języka angielskiego w starszej grupie dzieci prowadzi firma zewnętrzna Poliglotek, a nasze opiekunki utrwalają poprzez zabawę dalszą kontynuację tego języka obcego.
Opiekunki pracujące w naszym żłobku są osobami o odpowiednim wykształceniu, dostosowanym do wymogów ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3, są absolwentkami wyższych uczelni o kierunkach takich jak pedagogika specjalna, pedagogika małego dziecka, opiekuńczo-wychowawcza lub pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Są to osoby godne zaufania, posiadające doświadczenie w opiece nad tak małymi dziećmi, kreatywne, pracujące z pasją oraz doskonalące swoje umiejętności poprzez udział w rożnego rodzaju kursach i szkoleniach.

Razem tworzymy Kadrę, która świadczy profesjonalną opiekę dla  najmłodszych dzieci, spełniającą wszystkie wymogi i standardy. Kadra naszego żłobka z największym oddaniem, ciepłem i uśmiechem tworzy dzieciom drugi dom, aby tak wielkie  przeżycie jakim jest dla małego człowieczka rozstanie z Mamą i Tatą było jak najmniej bolesne. W naszym żłobku to DZIECKO i zaspokojenie jego potrzeb są najważniejsze. Maluszki mają być uśmiechnięte i szczęśliwe, dla nas to będzie priorytet i największa nagroda. W tej przyjaznej atmosferze dzieci stopniowo wprowadzane są w świat samodzielnego chodzenia, jedzenia, higieny, obserwując inne dzieci uczą się zachowań w grupie i nabywają doświadczeń, tak bardzo przydatnych w późniejszym życiu. Dzieci spędzają czas na  zabawach na świeżym powietrzu, edukacyjnych, zajęciach rytmiczno-ruchowych, rozwijających wyobraźnię, a niemowlęta są noszone i tulone.

 

dsc_03521300x200.jpg [300x200] dsc_01831300x200.jpg [300x200]