ProRodzina

logo.jpg [300x200]

 

Żłobek Raj Maluszka jest jednym ze współzałożycieli Stowarzyszenia.

Stowarzyszenia Żłobków Niepublicznych ProRodzina. powstało, aby wspomagać Rodziców w wychowaniu, edukacji i opiece nad Twoim dzieckiem. Wiemy jak ciężko Ci jest rozstawać się ze swoim maluchem po raz pierwszy. Chcemy Ci pomóc nie tylko znaleźć odpowiedni dla dziecka żłobek, ale również doradzić co robić z dzieckiem w domu, jak pomóc mu się prawidłowo rozwijać. Na naszej stronie www.prorodzina.org znajdziesz nie tylko porady, kącik czytelniczy oraz wiele ciekawych artykułów i polecane przez nas produkty, a  co najważniejsze listę polecanych placówek żłobkowych.

Założone Stowarzyszenie Niepublicznych Żłobków PRO RODZINA powstało, aby zrzeszać właścicieli, dyrektorów, wychowawców oraz wszystkich zainteresowanych opieką i wsparciem rozwoju małego dziecka. Głównym celem działalności jest podnoszenie standardów opieki nad dziećmi w placówkach niepublicznych, tworzenie nowoczesnego i stymulującego programu oraz wspieranie rodziców w wychowaniu dzieci. Dbając o najwyższy standard w naszych żłobkach eksperci stowarzyszenia opracowali bazowy program edukacyjny. Jest to fundament pracy z dzieckiem i rodzicami w zrzeszonych placówkach.

Program składa się z następujących części:
•    programu adaptacyjnego,
•    programu pracy z grupą żłobkową,
•    programu przygotowania przed-przedszkolnego,
•    programu współpracy z rodzicami.
Stowarzyszenie powstało przede wszystkim po to, aby chronić interesy dzieci, rodziców oraz żłobków niepublicznych. Chcemy zmienić powszechną panująca opinię o żłobku- przechowalni. Nasze placówki starają się spełniać najwyższe standardy opieki.
Chcemy aby rodzice widząc nasze logo na żłobku byli pewni, że znaleźli odpowiednie miejsce dla swojego malucha!